פרלמנטר מצטיין

המכון הישראלי לדמוקרטיה פיתח מדד הבודק את כלל הפעילות הפרלמנטרית של חברי הכנסת, והחליט להעניק לי את אות הפרלמנטר המצטיין. מרגש לדעת שהעבודה הקשה באה לידי ביטוי בשטח וזוכה להכרה. הנה הנימוקים של הועדה המיוחדת שבחנה את פעילות הח"כים השונים ובחרה להעניק לי את האות:

"אנו מתכבדים להעניק לחבר הכנסת עו"ד ניצן הורוביץ את אות הפרלמנטר על פעילותו כחבר כנסת במושב הרביעי של הכנסת ה–18. האות מוענק לחברי כנסת שפעילותם בלטה במיוחד במושב החולף ואשר על כן מילאו בכך את תפקידם כנציגי הציבור ותרמו לקידום מעמדה של הכנסת ולחיזוק הדמוקרטיה בישראל. על כן הם ראויים לשמש דוגמה ומופת לכל עמיתיהם.

אות הפרלמנטר המצטיין 2

ח"כ הורוביץ מכהן כחבר כנסת מטעם סיעת מרצ (והתנועה החדשה מרצ) מתחילת כהונתה של הכנסת ה-18 בשנת 2009 והוכיח את עצמו כפרלמנטר מעמיק, נמרץ ונחוש. הוא מתמקד בהגנה על זכויות אדם ואזרח ובמאבק באפליה מכל סוג, ובכלל זה הגנה על זכויותיהם של חברי הקהילה הלהט"בית (שמירה על איכות הסביבה, חיזוק מדינת הרווחה, ובייחוד שיפור שירותי הבריאות, מאבק בהעמקת הפערים בחברה הישראלית ומניעת פגיעה בבעלי חיים.

במושב הרביעי של הכנסת ה-18 הוסיף ח"כ הורוביץ לקדם מטרות אלו. הוא מילא נאמנה את תפקידו כחבר אופוזיציה, באמצעות נאומיו במליאה והשאילתות וההסתייגויות להצעות חוק שהגיש, והוכיח שניתן לתרום למלאכת החקיקה גם ממושבי האופוזיציה. מאז אוגוסט 2011 ועד תום כהונת הכנסת ה-18 הוא שימש יושב ראש הוועדה המיוחדת לבעיית העובדים הזרים, ובמסגרת זו היה פעיל מאוד בהגנה על זכויותיהם של מהגרי עבודה ומבקשי מקלט. כחלק מעבודתו הרצינית והמעמיקה הִרבה להיעזר במחקרים שהזמין ממרכז המחקר והמידע של הכנסת, ואלה שימשו בסיס לדיוני הוועדה.

על פעילות זו ועל פעילותו כחבר כנסת בכלל מוענק לחבר הכנסת עו"ד ניצן הורוביץ אות הפרלמנטר".

אות הפרלמנטר 3

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים